Hakkımızda

Hakkımızda

Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. 2010 yılında kurulmuştur. Ankara Bilkent Cyberpark ve İnönü Üniversitesi Teknopark, teknoloji geliştirme bölgelerinde iki ar-ge ofisiyle faaliyet göstermektedir. Şirketimiz %100 yerli sermayeye sahiptir.
Tıp teknolojileri alanında donanımlar ve yazılımlar geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman kadrosu ile her geçen gün yeni projelere imza atan firmamız Tıbbi Cihaz Haberleşme Donanımı olan “Galibox” adlı ürünü ile 70 ten fazla model ve farklı tıbbi cihazdan (anestezi, ventilatör, monitör, infüzyon/perfüzyon …cihazları gibi) veri almakta ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.
Diğer ürünümüz olan “Klinik Bilgi Sistemi” ile Preoperatif süreçten itibaren klinik dataları web tabanlı platformda tutmaya başlayıp, sırasıyla ameliyathanede anestezi ve cerrahi, sonrasında yoğun bakım ve servis dataları olmak üzere bütüncül bir yaklaşımla tüm klinik süreci kayıt altına alan bir teknoloji ile sektöre hizmet vermektedir.
Ülkemizin önemli sağlık kurumlarına hizmeti devam eden şirketimiz yakın zamanda stratejik işbirliklerine imza atmış, ulusal ve uluslararası önemli markaların dijitalleşme alanında çözüm ortağı olmuştur.
Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. olarak şirketimiz ;

“Dijital Hastane Dönüşüm Analiz Hizmeti” sunarak,
Hastanelerde kullanılan tıbbi cihazlardan data aktarımlarını sağlayarak,
Tüm klinik kağıt formları parametrik olarak dijitalleştirerek,
Hastanelerde faaliyet gösteren HBYS-HIS firmaları ile veri transfer süreçlerini tamamlayarak,

Sağlık kurumlarımızın “HIMMS Emram score 7” seviyesine ulaşmalarında çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Galileo Tıp Teknolojileri Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak faaliyet alanlarımızla ilgili tüm Hizmetlerde; insan, alt yapı, yazılım, donanım, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.

 

Bilgi Güvenliği Politikası

Bu doğrultuda Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikamızın amacı;

• İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek meydana gelebilecek her türlü tehdide karşı ,Galileo Tıp Teknolojileri Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak bilgi varlıklarını korumak, bilgiye erişebilirliği iş prosesleriyle gerektiği şekilde sağlamak, yasal mevzuat gereksinimlerini karşılamak,
• Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak.
Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,
Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,
Erişebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi,
• Sadece elektronik ortam da tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortam da bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.
• Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak.
• Bilgi Güvenliğindeki gerçekte var olan veya şüphe uyandıran tüm açıkların, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Ekibine rapor etmek ve Bilgi Güvenliği Yönetim Temsilcisi tarafından soruşturulmasını sağlamak.
• İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek.
• Bilgi Güvenliği konusunda periyodik olarak değerlendirmeler yaparak mevcut riskleri tespit etmek. Değerlendirmeler sonucunda, aksiyon planlarını gözden geçirmek ve takibini yapmak.
• Sözleşmelerden doğabilecek her türlü anlaşmazlık ve çıkar çatışmasını engellemek.
• Bilgiye erişebilirlik ve bilgi sistemleri için iş gereksinimlerini karşılamaktır.

Galileo Tıp Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş
Üst Yönetim Ve Çalışanları

Yardıma mı ihyitacınız var? Bizimle sohbet edin!